Awaryjne Otwieranie Samochodów woj. Pomorskie
Dorabianie Kluczy Samochodowych / Kodowanie
Naprawa Kluczy / Pilotów / Immobiliserów
jQuery Slider


_____________________DORABIANIE KLUCZY REDA, RUMIA, PUCK_________

Potrzebujesz szybko dorobić klucze do domu, samochodu, garażu, piwnicy? Świetnie trafiłeś! Specjalizujemy się w dorabianiu i kodowaniu kluczy do samochodów z immobiliserem. Kodowanie odbywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu, podłączonego do pojazdu przez złącze diagnostyczne. Posiadamy szeroki asortyment oryginalnych kluczyków i pilotów. Dorabiamy też innego rodzaju klucze, szybko, tanio i profesjonalnie. Nowy klucz na pewno będzie pasował do zamka.    

DORABIANIE KLUCZY NA POSTAWIE ZAMKA     

Jeśli klucze, których potrzebujesz zgubiły się i pozostał Ci jedynie zamek - nie jest to sytuacja bez wyjścia. U nas dorabiamy kluczyki na podstawie zamka, a w przypadku samochodów także na podstawie karty kodowej lub numeru IN pojazdu. Klucze, które się zgubiły kasujemy z centralki immobilisera i programujemy nowe. Dysponujemy zapasem najczęściej spotykanych kluczy, ale w razie potrzeby jesteśmy w stanie szybko sprowadzić ten, którego nie mamy.

Kodowanie kart Renault, kluczy Smart i Keyless!!!

Kodowanie Kluczyka Mercedes Rybka

Dorabiamy klucze płaskie, z rowkami, wyżłobieniami, klucze z układami elektronicznymi. Dorabiamy także zgubione piloty do bram, zapasowe klucze i piloty.

 

______________________________________________________________________    ______________________________________________________________________


WADEX © 2015 darmowe strony entro.pl